Ochrana hlavy je nezbytnou výbavou pracovníků, jejich využití je ve stavebnictví, průmyslové výrobě, zemědělství, potravinářství, ale i pro volný& čas apod. Z kategorie ochrany hlavy naleznete pracovní přilby, pracovní čepice a jednorázové čepice. Svou bezpečnost berte vážně, je důležité zvolit vhodný výrobek, který spolehlivě ochrání hlavu. Zdraví a bezpečnost jsou prioritou v jakémkoliv pracovním prostředí, větší pohodlí zlepšuje ochranu pracovníků, což vede ke zlepšené produktivitě a shodě s bezpečnostními požadavky.

Ochranné přilby lehké a bezpečnostní, které vyhovují normám určené k ochraně hlavy EN 397. Špičkou na trhu je značka Peltor, specialista na ochranné přilby. Ochranná přilba Peltor v různých barvách a s novým symbolem bezpečnosti a to patentovaným Uvicatorem, který měří intenzitu slunečního záření a tím životnost ochranné přilby.
Ochranné čepice jsou vhodným doplňkem ochrany hlavy, pracovní čepice s kšiltem s vnitřní výztuhou z plastu nebo bez výztuhy, možnost i pracovní čepice v signální barvě, aby byl pracovní lépe viděn. Ochranné čepice v různých barvách a provedení s kšiltem i bez kšiltu. Do chladného počasí doporučujeme zimní čepice.
Jednorázové čepice v bílé nebo modré barvě v provedení s kšiltem nebo bez kšiltu, spolehlivě ochrání před možným rizikem zašpinění atd.