Rtěnka je speciální druh líčidla, které se používá na zvýraznění či k optickému zdokonalení rtů. Rtěnku stačí nanést na rty a rázem je z vás jiný člověk. Používají ji miliony žen již minimálně 5000 let. Podobu, v jaké ji známe dnes, získala ovšem až na konci devatenáctého století. V současné době je rtěnka velmi rozšířeným líčidlem. Podle průzkumů ji využívá až 83 % dámské populace v České republice.

A kde si můžete pořídit tu pravou rtěnku? Vyzkoušejte internetový obchod MagicNails.cz. Celý sortiment je zaměřen na ženy. K dostání jsou různé kosmetické přípravky pro zdravou pleť, pokožku rukou i celého těla. Velká část zboží je zaměřena na nehty. Potřebujete-li pomůcky pro domácí či profesionální manikúru či pedikúru, obraťte se na www.magicnails.cz.

MagicNails nabízí také vše pro umělé nehty od velkého množství čirých i barevných UV gelů, různobarevných akrylových pudrů a nehtových tipů až po nejrůznější pomůcky a prostředky ke zdobení nehtů. A konečně je tu také oddělení dekorativní kosmetiky.

Zaměřme se nejprve na oči. MagicNails.cz nabízí hned několik způsobů, jak zvýraznit vaše oči. Můžete použít barvu na obočí a řasy, barevné oční linky, tužky na oči a také řasenky. Péče o rty zahrnuje krémové i metalické rtěnky v odstínech, na které si jen vzpomenete.

Vyberte si i vy rtěnku, která vám zvedne sebevědomí a zvýrazní dokonale i vaše rty. Přesvědčte se, že rtěnka sluší skutečně každé ženě. Zabrouzdejte na www.magicnails.cz a nakupujte.