Existuje mnoho variant reklamních kampaní. Nejvíce reklam ale dnes probíhá převážně na internetu. Lidé si na hledání informací na internetu pomalu začali zvykat, takže i většina reklam je směřována tam.

Poslední dobou se začala rozvíjet nová forma reklamy - prodej poptávek. V praxi to funguje tak, že vznikne poptávkový portál, kde si zájemci mohou zadat poptávku zboží či služeb. Firmy, které mají zájem o nákup poptávek, se zde mohou za poplatek registrovat a za to dostanou kontakty na poptávající. Firmám to ušetří spoustu času při hledání nových klientů i peněz za další reklamu. Pro stavební firmy je takovou příležitostí internetový poptávkový portál NiceOne.cz.

NiceOne.cz se specializuje na stavební poptávky. Umožňuje zadat poptávku zdarma na jakékoliv stavební zboží či práce. Poptávku následně ověří a předá dál stavebním firmám, které jsou schopné zakázku vyřídit. Navíc každá stavební společnost registrovaná na www.niceone.cz získá firemní profil. Zde si můžete vyplnit informace o vaší firmě a přidat také fotografie vašich hotových zakázek, takže vás najdou i lidé, kteří si projdou databázi stavebních firem na NiceOne.cz.

Výhodou je také to, že NiceOne.cz garantuje předat stavební poptávku maximálně deseti firmám. To značně zvyšuje šanci, že si klient pro splnění zakázky vybere právě vás. Co vám z toho vyplývá? Máte-li stavební společnost a chcete-li zvýšit počet zakázek, zaregistrujte se na portálu NiceOne.cz. Nestarejte se o reklamu, vyřizujte poptávky, které vám od NiceOne.cz budou přicházet. NiceOne.cz - pro snadné podnikání.