Zakladatelkou značky a hlavní designérkou je talentovaná Donna Karan, narozena v New Yorku. Svůj život už od dětství Donna se rozhodla spojit s módou a zvolila si povolání – designer, a už během studia začala pracovat v domě módy Anny Klein. Tady během 10 let pracovala jako hlavní designer. Ale slečna si přála mít vlastní uznání, ji se to povedlo a v roce 1983 otevřela svůj vlastní Dům módy Donna Karan New York Company, kde dnes je zaměstnáno více než 1,5 tisíc lídi.

Hodinky DKNY

Stylové hodinky DKNY jsou jedním z několika zaměření činnosti domu módy a přitom docela úspěšným.
Ve většině případů DKNYdámské, elegantní, někdy extravagantní, občas tajemné a skromné jako prává lady.
Odlišný rys, který mají panské a dámské hodinky DKNY je použití starým motivů pro nové kolekce. Politika designerů je taková, že každým novým modelem se snaží zdokonalit předchozí, ale neomezují se jedním řešením.
Za kvalitu kompletaci všech modelů hodinek DKNY odpovídá koncern Fossil, který zabezpečuje, aby výrobky dokonalé odpovídaly jejích náčrtům. Jako výsledek jsou stylové a spolehlivé hodinky DKNY. Panské modely, i když jsou nabízené v malém množství stejně vypadají stylově jako dámské hodinky DKNY. Nejčastěji to jsou quartzové společenské a sportovní hodinky s chronografem. Quartzový mechanismus je spolehlivě chráněný ocelovým ciferníkem. Takovou kompletaci doplňuje minerální sklo, polyuretanové, kožené a plastové řemínky, ocelové nebo keramické náramky. Harmonie elementů je odlišným rysem hodinek DKNY.


Zakoupit hodinky DKNY můžete v našem internetovém obchodě www.demus.cz za příznivé ceny. Pokud chcete vypadat fakt stylově, tak volte fashion hodinky DKNY.