06. února 2012 10:45 – BRNO

Pro mnoho zákazníků jsou protektory stále velkou neznámou a nedokážou si představit, jak samotný proces protektorovaní pneumatik probíhá, jaké pneumatiky jsou k němu vhodné či jaký výsledek mohou očekávat.

 

Tým profesionálů z firmy Raudopneu.cz vyrábí a prodává studené protektory pro nákladní automobily z materiálu německé firmy ELLERBROCK. Nabízí mimo jiné protektory ze speciálních směsí pro zimní provoz původně vyvinuté pro zákazníky v severských zemích. Prodává nové nákladní, osobní a traktorové pneumatiky či nové i protektorované EM pláště a velice rád Vám s protektorováním pneu poradí.

 

Protektory jsou ohleduplné k přírodě

Protektory jsou obnovené pneumatiky umožňující prodloužení užitných vlastností ojeté pneumatiky a zároveň patří k nejekologičtějším způsobem jejich recyklace. Pokud Vám záleží na prostředí, ve kterém žijete, je protektorovaní pneumatik tou nejlepší možnou volbou. Zvolíte-li protektorování pneu, oddálíte jejich komplikovanou a nákladnou likvidaci!

 

Ovšem to není jediná výhoda, kterou protektorování pneu nabízí. Protektory jsou vysoce spolehlivé, a přitom za ně zaplatíte nejnižší možnou cenu.

 

Pořiďte si protektory na léto i zimu

Letní i zimní pneumatiky na osobní automobily se provádějí především technologií tzv. za tepla. Pokud potřebujete protektor pro Váš nákladní automobil, můžete zvolit diagonální pneumatiky nebo radiální pneumatiky. Pro prorotektorování radiálních i diagonálních pneu pro nákladní vozy je však první volbou protektorování technologií za studena.

 

Protektorování pneumatik provádíme nejen pro zákazníky z Brna a okolí, ale jsme schopni splnit zakázky i v rámci jiného regionu či Slovenska. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

V rámci komplexnosti služeb nabízí firma RAUDO PNEU také služby osobního i nákladního pneuservisu a také služby mobilního pneuservisu.

 

Autor: Linda Kalašová