Cílem stanice technické kontroly v Brně je nabídnout všem motoristům kvalitní služby za rozumnou cenu a dopřát jim komfort se vším všudy. Motoristé mohou využít zcela novou službu – vyřízení státní technické kontroly až do domu – a to hned v několika možných variantách.

 

Varianta A

Zákazník přiveze svůj automobil a technik ho převezme na předem dohodnutém místě či v místě STK Brno, kde zjistí po vizuální prohlídce zda je Váš vůz způsobilý k provedení státní technické kontroly. Technik provede odborné měření emisí a poté Vám vozidlo v domluvené době předá.

 

Varianta B

Zvolíte-li variantu B, přijedeme pro Váš automobil na místo a čas Vámi určený. Po vyřízení STK, měření emisí a dalších úkonů Vám opět vozidlo předáme v dohodnutém termínu.

 

Varianta C

Další možnou variantou je tzv. STK do domu. Přijedeme k Vám domů a po vyřízení Vám automobil zase domů dovezeme. Je to snadné, rychlé a pohodlné! Vyřídíme Vám STK a emise přesně podle Vašich požadavků. Nabídneme Vám komfort, který nikde jinde nenabízí.

 

Stanice technické kontroly Brno se postará o převzetí a přistavení vozidla po vyřízení STK a emisí, prohlídku vozidla, případně seřízení ruční brzdy či výměny žárovek. Po domluvě s našim servisem, můžete využít celou řadu dalších služeb na adrese, kterou najdete na oficiálním webu STK HOME BRNO. Při převzetí vozidla obdržíte doklady o vyúčtování, což je v našem servise naprostou samozřejmostí.

 

V případě, že se chcete dozvědět podrobnější informace o cenách za námi nabízené služby nebo chcete provést rezervaci, můžete tak učinit prostřednictvím webových stránek. Zde najdete jednoduchý rezervační formulář, který Vám rezervaci maximálně usnadní.

Autor: Linda Kalašová