15. března 2012 07:30 – NOVÝ BYDŽOV

Najít v dnešní době spolehlivou firmu, která vyjde vstříc jakýmkoliv Vašim požadavkům, není jednoduché. Firma Geoplan Nový Bydžov si zakládá na individuálním přístupu ke každému jednotlivému klientovi a nabízí geodetické služby na prvotřídní úrovni. Naším cílem je rychlost, přesnost, kvalita, cena a stoprocentní spokojenost klienta.

 

Geodetické služby všeho druhu

Nabízíme geodetické práce všeho druhu, což znamená, že zaměříme skutečný stav inženýrských sítí, zpracujeme mapové podklady, důlní mapy či účelové mapy velkého měřítka. Provádíme geodetické práce ve výstavbě, dokumentaci stávajících objektů – stavební výkresy, geometrické plány, výšková měření včetně velmi přesné nivelace, zaměření fasád 3D a unikátní službu vytyčovací práce na klíč.

 

Pracujeme s nejlepšími přístroji a systémy. Geodetické výpočty uskutečňujeme v GROMA 9.1., grafické výstupy děláme ve formátech 2D, 3D MicroStation PowerDraft 7.1. a samozřejmostí je rovněž digitální výstupy DGN, DWG, DXF či PDF.

 

Poradenská činnost

Potřebujete poradit v oboru geodézie, vlastnických vztahů k pozemku nebo nemovitostem? Firma Geoplan Nový Bydžov nabízí odbornou poradenskou činnost, díky které snadno a rychle vyřešíte Vaše problémy. Neváhejte nám zavolat a objednat si s námi schůzku. Veškeré kontakty, včetně mapy jak se k nám dostanete, najdete na oficiálních stránkách firmy.

 

Abychom svým klientům vyhověli na 100 %, v současné době plánujeme rozšíření našich služeb v oboru geodézie, projektování staveb a silnic.

 

Autor: Linda Kalašová