Dětské autosedačky jsou již několik let součástí povinné výbavy každého vozidla, ve kterém se přepravuje malé dítě. A to je bezpochyby dobře. Bezpečnost by měla být vždy na prvním místě.

Na našem trhu je široký výběr dětských autosedaček od různých výrobců. My se orientujeme na firmu Berber a Kiddy. Ty poskytují kvalitní výrobky v moderním designu za velmi výhodné ceny.

Základním kritériem při výběru dětských autosedaček je váha a výška dítěte Dítě nesmí sedačku přerůstat. Je třeba myslet i na to, aby se vybraný model hodil právě do vašeho automobilu. Typy autosedaček z naší nabídky jsou označeny jako univerzální, to znamená, vhodné pro všechny vozy. Dětské autosedačky musí být označeny zkušební značkou (oranžový štítek), kde jsou uvedeny všechny potřebné údaje a původ výrobku. Veškeré modely jsou testovány a schváleny dle aktuální zkušební normy ECE R 44/04. Výsledky testů ukazují, že autosedačky Kiddy získaly v testech často výrazně lepší hodnocení než značky, které jsou veřejnosti všeobecně známější.