Zapůjčujeme zdarma kávovary systému Lavazza Espresso Point za minimální odběr 100 ks kapslí Lavazza měsíčně (cca 3 - 4 kávy denně). Nabízíme rovněž další výrobky jako káva bez kofeinu, čokoláda, cappuccino, mléko, čaje a jiné. Výrobky můžete samozřejmě ve stejné hodnotě různě kombinovat, je třeba ale odebrat vždy celé balení . Vždy vycházíme svým klientům vstříc, naše spolupráce záleží samozřejmě hlavně na vzájemné dohodě. Zacházení s kávovary je velmi snadné,zvládne to opravdu každý z vás.

 

Věříme,že budete velmi spokojeni a co nejdříve si kávovar pořídíte. Jsme mladá dynamicky se rozvíjející společnost, která svou činností navazuje na letité zkušenosti italských firem, jež jsou leadrem v oblasti kávovarů a nápojových a potravinových automatů a v posledních letech se s obrovským úspěchem zabývají rovněž zapůjčováním kávovarů vyvinutých společností Lavazza pro přípravu mimořádně kvalitního klasického espressa značky Lavazza určených pro kanceláře, menší provozy, ale i domácnosti. Naše společnost nabízí svým klientům zdarma zapůjčení kávovarů vyprojektovaných firmou Lavazza za minimální odběr kapslí různých druhů italského espressa – tzv. systém Lavazza Espresso Point, zabezpečuje dokonalý servis a okamžitý dovoz zboží přímo ke svým klientům.

 

Navštivte naše internetové stránky a vyberte si z různých druhů kávovarů a lahodné kávy. Více než 20 let zaručuje firma Lavazza kvalitní kávovary a je o ně stále větší zájem. Dlouholetá zkušenost, neustálá inovace a kreativita - to jsou klíčová slova oné vášně, kterou značka Lavazza chová k pravé kávě espresso.