Na český trh přichází společnost, která nabízí online video nástroje. Tato společnost připravuje plnou českou verzi, která by měla být spuštěna během července 2011.
Společnost Talk Fusion začínala před čtyřmi roky s nabídkou video mailů. Jejich použití je velice jednoduché, nahrává se pomocí web nebo videokamery a je automaticky vkládán do šablony. Šablon je celá řada a jsou již v češtině. Samotný video mail je uložen na serveru společnosti a tak nejsou zatěžovány emailové schránky příjemců velkými daty. V této době nabízí společnost 8 online video nástrojů.

 

talk fusion

 

Online video nástroje jsou naprosto univerzální. Můžete je použít pro komunikaci ve firmě, k reklamním účelům, ke komunikaci se zákazníky, ale také pro různé osobní záležitosti – blahopřání svým blízkým, setkání přátel, kteří jsou rozeseti po celém světě, apod. Online video nástroje jsou dostupné přes vaši administraci všude tam, kde je jakýkoliv počítač připojený k internetu. Nezáleží na tom, kde se nacházíte.

 

 

talk fusion

 

Registrovat se můžete jako zákazník nebo spolupracovník, který kromě používání online video nástrojů nabízí služby dalším lidem a firmám. Společnost rozděluje v provizích a bonusech mezi spolupracovníky 50% svého zisku.
S podrobnostmi marketingového plánu a také s jednotlivými online video nástroji se můžete lépe seznámit na video prezentaci. Společnost využívá k video prezentaci jeden ze svých vlastních nástrojů – live broadcasting, čili živé vysílání. Přijďte se podívat, jak můžete uplatnit online video nástroje ve svém životě.