Společnost Northfleet s.r.o. je specialistou nejen na dopravu zboží, logistiku a skladování zboží v České republice, ale zajišťuje i expresní přepravy v rámci Slovenska, Německa, Belgie, Nizozemí, Rakouska, Švýcarska a některých částeh Francie.

Rychlá doprava pro nás není žádný problém

Disponujeme vlastním vozovým parkem s proškolenými řidiči a rychlou servisní službou pro případ potřeby rychlé výměny vozidla. Vyřešíme jakýkoliv problém a pro zákazníky jsme k dispozici dvacet čtyři hodin.

 

Dopravní servis zajišťujeme převážně dodávkovými vozidly, které jsou vybaveny satelitním systémem a aktualizovaným navigačním systémem, což zaručuje oběma stranám maximální komfort a vědomí, že bude zásilka předána včas a do správných rukou. V krátkém čase jsme schopni zajistit také sběrnou službu.

Pozor: Nezajišťujeme přepravu zboží spedičním systémem, vzhledem k jeho nepřesnosti a nespolehlivosti.

 

Just-in-time doprava

Vyhovíme jakémukoliv Vašemu požadavku. Pro náročné zákazníky doporučujeme službu zvanou just-in-time doprava či expresní doprava. Zásilku dopravíme v co nejkratším čase a zákazník dostane přesnou informaci o příjezdu vozidla na určení místo včetně systému informování za jízdy.

 

Nabízíme také možnost krátkodobého skladování zboží ve spolupráci s některými z našich spolupracujících partnerů. V případě zájmu u naše služby nás neváhejte nonstop kontaktovat. Zajímavé informace najdete také na stránkách společnosti Northfleet s.r.o., které jsou v českém, anglickém a německém jazyce.