A co takhle pojmenovat po ní jednu z hvězd na noční obloze! Takový dárek mile překvapí opravdu každou ženu a to v jakémkoliv věku.Dárkový certifikát Daruj hvězdu nebo známý také jako Pojmenuj hvězdu, je dárek který si i u nás vydobyl post jednoho z nejoblíbenějších dárků pro ženy.
Co získáte při koupi tohoto certifikátu? Bude vám doručena dárková plechová krabička s papírovým přebalem. Uvnitř krabičky naleznete popis dárku, registrační formulář a především souřadnice jedné konkrétní, zatím bezejmenné hvězdy Tato hvězda má přiděleno pouze katalogové číslo. Vy pak můžete nejrychleji přes internet nebo případně vyplněním a odesláním přiloženého registračního formuláře, tuto jednu konkrétní hvězdu pojmenovat. Do 20 dnů vám bude doručen z The British Library certifikát, potvrzující publikování vámi vybraného jména hvězdy.
A kde se vlastně vaše hvězda nachází? Pojmenovanou hvězdu můžete vyhledat díky uvedeným souřadnicím na některém z astrologických serverů.
Objednejte tento romantický dárek pro vaši přítelkyni nebo manželku. Dárkový ceritifikát Daruj hvězdu-pojmenuj si hvězdu je nyní za opravdu příznivou cenu!