Jak jistě dobře víte, podnikání stejně jako vše ostatní má svá úskalí. V tomto případě je to reklama. Abyste něco prodali, musí o vás lidé vědět. A jak jinak by se o vás dozvěděli než pomocí reklamy? Jenže v tom je ten vtip, reklama stojí spoustu peněz a nikdy nevíte, jak moc bude efektivní. Tápete tudíž v neznámých vodách a a doufáte, že se to nakonec přece vyplatí. Ovšem ne vždy je to pravda. Proč tedy nezkusit něco ověřeného? Pokud jste stavební firma či šikovný řemeslník, můžete se přidat na portál NiceOne.cz.

NiceOne.cz funguje jako stavební poptávkový server, kde si uživatelé mohou podat inzerát, pokud chtějí něco přestavovat, rekonstruovat či budovat na zelené louce a sami si neví rady. Pro vás je to výhodné v tom, že NiceOne.cz se o všechno postará a vy už potom jen domlouváte zakázky.

Jednoduše se zaregistrujete na www.niceone.cz. Dostanete tak možnost vyplnit si vlastní firemní profil, kde uvedete, čím se zabýváte a popřípadě nějaké vaše reference. A to je vlastně všechno, potom jen čekáte, až si nějaký uživatel podá inzerát. Pokud se bude týkat vašeho oboru a NiceOne.cz posoudí, že na zadanou zakázku máte kapacity, upozorní vás a několik dalších firem s obdobným zaměřením na novou poptávku. Potom už je jen na vás, zda zákazníka přesvědčíte, že jste pro něj ta pravá firma.

Spolupráce s NiceOne.cz vám výrazně ulehčí shánění nových klientů a navíc máte díky firemnímu profilu na NiceOne.cz ještě reklamu.