Naše firma má více než deset let zkušeností s autoservisem, a proto můžeme svým zákazníkům garantovat prvotřídní služby. Výměna autoskel v servise Car-Glass Perfect je prováděna rychle, profesionálně a ve spolupráci s renomovanými autorizovanými výrobci.

Výměna autoskel z pojištění a povinného ručení

Většinu výměn zvládneme ještě v den, kdy nás navštívíte a navíc se postaráme o vyřízení likvidace škody na pojišťovně. Šetříme Váš čas i peníze! Při montáži postupujeme výhradně podle technologických postupů předepsaných výrobci vozidel a k lepení autoskel používáme nejkvalitnější lepidla značky Berner či Würth.

 

Car-Glass Perfect provádí výměnu autoskla Praha nejen na osobní a nákladní vozy, ale také výměny skel na autobusech a většině pracovních strojů. Svým zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc, a proto jsme připraveni kdykoliv přijet a tyto výměny skel uskutečnit u Vás.

 

Autofólie se sedmiletou zárukou

Autosklo Praha se specializuje také na odbornou montáž autofólií třetí generace LLumar. Jedná se o nejprodávanější značku fólií na sklo na světě. LLumar má vysokou životnost a naše firma navíc poskytuje záruku sedm let. Aplikací fólií LLumar výrazně zvýšíte vzhled i funkčnost Vašeho vozu. Fólie jsou odolné proti poškrábání, propálení cigaretou a odrazí 65 procent dopadající sluneční energie.

 

Ať už potřebujete provést výměnu autoskla Praha nebo odborně namontovat autofólií, přijeďte do servisu Car-Glass Perfect. Jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku. Potřebujete-li jiný termín, neváhejte nás kontaktovat. Vyjdeme Vám maximálně vstříc.

Autosklo Praha