20. listopadu 2011 11:30 – PRAHA


V blízkosti ruzyňského letiště se nachází několik parkovišť, která jsou otevřená sedm dní v týdnu a dvacet čtyři hodin denně. Ceny za parkování se však značně liší. Záleží, na jako dlouho potřebujete parkoviště u letiště využívat. Ovšem cena za parkování na letišti Praha by pro Vás neměla mít rozhodující význam. Příliš levné parkování může být pro Vás a Váš vůz riskantní, což ovšem platí i v opačném případě. Vysoké ceny za parkování Vám nezaručují kvalitní služby.

 

Levné Parkování Ruzyně

Kamarád na telefonu?

Přemýšlíte, jak se drahému parkování vyhnout? Jistě máte ve svém okolí někoho, na koho se můžete v případě potřeby obrátit. Možná Vás napadne zavolat kamarádovi, který Vás na letiště zaveze. Myslíte si, že je to ideální řešení? Většina lidí se vymlouvá na nedostatek času a laskavost Vám udělají maximálně jednou. Po návratu z pracovní cesty či dovolené, budete muset žadonit o odvoz a věřte, že to není ani trochu příjemné.

 

Místo služeb „kamaráda“ můžete využít levné parkování Ruzyně, které je prověřené, bezpečné a spolehlivé. Užívejte si svou dovolenou nebo se plně soustřeďte na Vaší obchodní cestu.

 

Parkování u letiště Ruzyně Vás zbaví nepříjemných starostí a nabízí celou řadu výhod (pohodlné parkování, prostorná stání, pro rodiny s dětmi k dispozici autosedačky zdarma a další). Parkoviště je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem a navíc je vaše auto na parkovišti komplexně pojištěno. Na letiště vás zdarma odvezou až k letištním terminálům, odpadne tak nepříjemné tahání se se zavazadly.

Snadná rezervace

Objednání této služby je jednoduché. Můžete k tomu využít online rezervaci prostřednictvím objednávkového formuláře nebo stačí zavolat. Vyřízení je jednoduché. Cestování s touto službou pro Vás bude pohodlnější a bez zbytečných stresů a také za velice příznivou cenu.

 

Autor: Linda Kalašová