Fasádní lešení ProfiTech

Stavební rámové lešení může být pohotově a bezpečně postaveno kolem budovy. Při použití konzol a nosníků může být postaveno i kolem velmi složitých struktur. Stavební rámové lešení je velmi variabilní díky různým délkám podlah 4.14m, 3.07m, 2.57m, 2.07m, 1.57m, 1.09m, 0.73m a dva druhy šířek 0.73m a 1.09m standardní výška patra je 2.0m. Dále je k dispozici celá řada podlah. Mezi nejpoužívanější patří podlahy ocelové, poté jsou to kombi podlahy s ALU rámem a pertinaxovou překližkou. Dřevěné podlahy se již dnes naopak skoro neprodávají z důvodu jejich krátké životnosti a nespolehlivosti.

Pojízdné lešení RapidTech

Pojízdné věže jsou nabízeny v různých rozměrech. Toto hliníkové pojízdné lešení splňuje veškeré požadavky, které mohou být na pojízdné lešení kladeny. Jak na otevřených prostranstvích, tak v hale nebo bytě, vám zajistí pojízdné lešení AltradBaumann dokonalou, stabilní a bezpečnou pracovní plochu.

Modulové lešení VarioTech

Záruka kvality ověřená certifikátem německého institutu pro stavební techniku. Toto lešení disponuje osmi přípojnými body na jeden prstenec. Přináší možnost připojení do pravého úhlu a to v jakékoliv výšce a s největší možnou přesností a pevností. Lze zvolit, jestli použít malé nebo velké otvory a to se všemi prvky lešení VarioTech. Na základě vycentrovanosti a přesného připojení je možné velké zatížení každého uzlu. Jednotlivé prstence jsou velmi odolné proti jakékoliv deformaci. Díky své konstrukci je tento systém také velmi odolný proti zanášení od malty, ledu apod.