Jak už název obchodu napovídá, sortiment elektronického obchodu Filmnadvd.cz je zaměřen na prodej filmů na DVD médiích. Můžete vybírat z velkého množství žánrů a titulů, na které si jen vzpomenete. A co se dětí týče je o ně na Filmnadvd.cz dobře postaráno. Široká paleta kreslených filmů na DVD a pohádek zaručuje, že si u nás vybere opravdu každý.

Pro naše české děti je dozajista oblíbenou pohádkovou kreslenou postavičkou Krteček. První dobrodružství Krtka vzniklo již v roce 1957 z dílny výtvarníka Zdeňka Milera - Jak Krtek ke kalhotkám přišel. Od té doby se stal velmi populárním a žádaným. I když už není nejmladší, přece jen je mu 54 let, podniká Krteček se svými přáteli cesty do různých krajin, poznává spoustu nových lidí i zvířátek a zažívá občas i pěkně perné chvilky. Chcete-li se o Krtečkových dobrodružstvích dozvědět více, stačí si na www.filmnadvd.cz objednat DVD film s Krtkem a můžete se do neznáma vydat s ním i vy.

Pořiďte vašim dětem filmy na DVD s roztomilým Krtkem. Zaručeně je zabavíte a věříme, že i vy sami se rádi vrátíte k pohádkám vašeho mládí. Krtek vám milerád ukáže, jak se stal zahradníkem, jak se slaví Vánoce, jak se dělá muzika nebo jak to vypadá ve městě. Neváhejte a využijte možnosti zakoupení celé série Krtkových dobrodružství celkem na šesti DVD. Dopřejte vašim dětem nového nebojácného, spravedlivého, chytrého a správného kamaráda. Zavítejte do našeho elektronického obchodu Filmnadvd.cz a nakupujte DVD filmy za výhodné ceny. Nákupy na Filmnadvd.cz se vždy vyplatí.