Bonatex

Bonatex je značka, kterou ocení každý příznivec kvalitního povlečení a ložního prádla. Bonatex je na trhu před deset let. Zpočátku jsme se se značkou setkávali v rámci zásilkového prodeje, nyní si můžeme zboží kupovat pohodlně prostřednictvím internetu.
I vy budete nadšeni velkou nabídkou nejrůznějšího povlečení vyznačujícího se prvotřídní kvalitou. V nabídce najdete povlečení z bavlněného saténu, z hladké bavlny, krepu, flanelu, ale také si můžete zakoupit Jersey povlečení, utěrky, deky, župany, pyžama atd. Vyberte si oblečení a textilie, které budou pro vás nejpohodlnější.

Halens

Říká vám něco společnost Halens? Možná ji znáte podle dřívějšího názvu, kterým byl Quelle. Společnost vznikla v roce 1992 a zpočátku se zaměřovala na zásilkový prodej. Nyní se s nabídkou zboží od této známé módní společnosti setkáme prostřednictvím internetového obchodu, ale také si můžete módní oblečení vybírat v síti kamenných obchodů. Je to jen na vás.

Halens vám nabízí dámské, pánské a dětské oblečení a má pro vás i velkou nabídku bytových textilií. Prohlédněte si i vy zboží v Halens katalogu. Určitě budete velkým výběrem nadšeni. Navíc v internetovém obchodu je vše rozdělené do přehledných sekci, takže se velmi snadno v nabídce zorientujete.