Nehty, nehty, nehty. V současné době velmi diskutované téma. Mnoho žen již přišlo na to, že upravené ruce a pěstěné nehty jim dodávají sebevědomí a šarm. Cítí se s nimi lépe, lépe i vypadají a zvláště pokud denně jednají s lidmi, je více než vhodné, aby jejich ruce byly upravené.

Být nehtovou designerkou je velmi populární a vyhledávané zaměstnání, protože stále více žen přichází na tom, že kvalita jejich nehtů není dostačující, nemají na pravidelnou domácí manikúru čas nebo jim to prostě nejde. Proto přicházejí za profesionály, aby se o jejich nehty a ruce postarali. Nehtová modeláž je rychlá a výsledky jsou skvělé, použijete-li kvalitní modelovací materiál. Takový můžete sehnat například v internetovém obchodě MagicNails.cz.

Nejčastěji se setkáváme s modelací nehtů UV gelem či akrylem. MagicNails.cz má pro vás velmi širokou nabídku modelovacích gelů čirých i barevných. Často se zákaznice nebojí barev, takže buďte připravené, vážené nehtové designerky, na všechno.

Internetový obchod MagicNails.cz se vám představí různými druhy čirých UV gelů. Můžete vybírat z velkého množství barevných UV gelů. Je libo barevné nehty s glitrovým UV gelem? Dáváte přednost metalickým odstínům? Pro extravagantní nehty můžete objednat některý z neonových UV gelů. K dostání jsou také UV gely v řadě pastelových či perleťových barev. Stačí si jen vybrat. MagicNails.cz vám snese, na co si jen vzpomenete. Neváhejte a objednávejte potřeby pro manikúru, pedikúru či nehtovou modeláž na www.magicnails.cz. Uvidíte, že vaše klientky budou spokojené. Co víc by si manikérky mohly přát?