SmartMen.cz se pro účely vytvoření unikátních pánských šperků spojil s tradičním výrobcem kovové bižuterie z Jablonce nad Nisou. Ze společné spolupráce vznikly dvě designové řady manžetových knoflíků – celokovové manžetové knoflíčky a spony a manžetové knoflíčky osazené barevnými Swarovski ELEMENTS křišťály.

Mažetové knoflíčky

Luxusní Swarovski ELEMENTS kameny se vyznačují vysokým standardem broušení a tím dosahují jedinečného lesku s duhovými efekty. Díky úzké spolupráci přímo s výrobcem bižuterie značka SmartMen nabízí dodání manžetových knoflíčků se Swarovski krystaly na zakázku v rozměrech a barevných odstínech dle výběru zákazníka. Lze například zhotovit dva páry manžetových knoflíčků s kameny stejné barvy různé velikosti. Masivnější křišťály pro muže a drobnější křišťály pro dámy.

Manžetové knoflíčky

Celokovové manžetové knoflíčky a spony na kravaty jsou dodávány v klasických barvách stříbra a zlata. Povrch pánských šperků je ručně vyryt uměleckými vzory. Pro firemní zákazníky značka SmartMen zajistí u výrobce bižuterie exkluzivní design representativních manžetových knoflíčků včetně náročného vybroušení firemního loga.
Manžetové knoflíčky jsou elegantním pánským módním doplňkem.