Potisk triček

Nošením, dochází k rychlému opotřebení a tudíž nikoho nemůže urazit, že má mnoho triček a navíc pokud jsou kvalitní pestrých barev a ještě lépe s hezkým kvalitním potiskem, který se nesepere po prvním vyprání.

 

Tričko navíc při nošení hrdě nese reklamní logo nebo ještě lépe, logo firmy je zpracováno do designu, který zaujme a pokud je ještě obohacen potisk jedním z tiskových efektů, pak je natolik jedinečný, že si jej všimne i úplně cizí kolemjdoucí a po té plní reklamní tričko svůj účel znamenitě. Jsme specialisté na potisk triček.

 

Tisk se provádí na kvalitních automatických strojích, které zaručují stálou kvalitu potisku triček i při velkých počtech triček. Automatické stroje se používají i na potisk triček malých sérií, kde v minulosti bylo využíváno jen ručních strojů. Všechny námi používané barvy neobsahují ftaláty a jsou tak zdravotně nezávadné a vhodné i na potisk dětských triček.

 

Speciální efektové potisky na textil jsou právě nejvíce využívané na potisk triček a to především kvalitnějších, dá se říci, že jsou kvalitou podobná konfekčním a v případě potřeby jsme schopni na tričku obměnit etiketu za krkem a všít etiketu Vaši, která tak způsobí, že tričko se bude jevit, jako vyrobené na míru, tedy jako triko konfekční.