Společnost ProfCom, s.r.o. se od svého založení v roce 2006 zabývá distribucí a dodávkami konektorové techniky, elektro-mechanických a elektronických dílů a svým zákazníkům poskytuje spolehlivé služby a servis v oblasti zásobování „Just in time“. Tím pomáhá udržet svým zákazníkům hladinu jejich skladu pod kontrolou a efektivně tak snižuje náklady spojené se zásobováním.

V roce 2009 naše firma rozšířila své aktivity a stala se obchodním partnerem známého Tchajwanského výrobce, firmy Delta Electronics, který se řadí mezi světovou technologickou špičku. Jako autorizovaný distributor firmy Delta nabízí společnost ProfCom,s.r.o. kvalitní produkty automatizace od frekvenčních měničů přes programovatelné automaty až po panely operátora, komunikační převodníky a komplexní příslušenství.

ProfCom ve spolupráci s Deltou, která se stala v loňském roce především díky velkému rozvoji fotovoltaiky známým a oblíbeným výrobcem komponentů pro fotovoltaické elektrárny, nabízí také kompletní řešení dodávek fotovoltaických panelů, střídačů a monitorovacích systémů.

Novinkou v našem portfoliu jsou produkty LED osvětlení, které byly uvedeny na český a slovenský trh pod vlastní obchodní značkou ProfLight- Professional Lighting. Nabízíme stropní a zabudovatelná svítidla, žárovky, trubice i veřejné osvětlení včetně solárního veřejného LED osvětlení.

Výhodou produktů LED osvětlení ProfLight je především:
- velmi vysoká úspora energie (šetří >80%),
- dlouhá životnost (cca 40 000hodin),
- spolehlivost a elegantní design.

Našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc a dle jejich přání zpracujeme nabídku přesně na míru jejich požadavkům a potřebám.