TOO LATE je italská značka, která vznikla v roce 2007. Její zakladatel Alessandro Fogazzi ji proslavil distribucí dnes velmi oblíbených silikonových hodinek. Hlavní myšlenkou výrobků TOO LATE je vytvářet maximálně kvalitní výrobky s ojedinělým designem, který klade důraz především na hru propracovaných detailů. Navzdory výjimečné kvalitě jsou produkty TOO LATE cenově dostupné obyčejnému smrtelníkovi.

Výrobky TOO LATE vychází vždy z potřeb a pocitů běžného zákazníka, proto jsou tak oblíbené. TOO LATE se totiž dívá na svět očima řadového spotřebitele, proto dokáže své produkty vymazlit do toho nejposlednějšího detailu. Vyzkoušejte i vy komfort a jedinečnost módních doplňků TOO LATE pro každého. Požitkářské, neuctivé, vysoce výkonné a rychlé, takové jsou originální silikonové hodinky značky TOO LATE. Vyznačují se originálním italským designem v úžasných zářivých barvách. TOO LATE, to je univerzálnost a spolehlivost, kterou milují lidé po celé Evropě od písečných pláží až po velké městské aglomerace. Silikonové hodinky od TOO LATE už máte?

Sortiment TOO LATE nejsou jen hodinky. Pořiďte si designově zajímavou peněženku TOO LATE, kde můžete nosit vše potřebné. Peněženky jsou dodávány v originálním obalu ve tvaru jeans kapsy na zip. Jak už to u TOO LATE bývá, peněženky jsou barevné, inovativní, praktické a bez respektu. Nestačí-li vám ani peněženka, mrkněte dál na www.2late.cz a vyberte si z nabídky náramků, pásků, flash disků či originálních tašek FUROSHIKI. Nebojte se být originální, rozjasněte si svůj den s jedinečnými produkty TOO LATE. IT´S ALWAYS TOO LATE!