Chcete studovat jen krátkou dobu? Přijďte k nám na týden! Pořádáme týdenní intenzivní kurzy angličtiny. Každý týden má pevně stanovený program – předem budete znát téma týdne a probíranou gramatiku. Jednotlivé týdny tvoří celky, které na sebe volně navazují. Můžete z nich poskládat celý měsíc. Chcete si povídat o rodině nebo o cestování, o sportu, o nákupech, o zaměstnání…? To vše u nás najdete. A navíc – zkušené a trpělivé lektory, příjemné prostředí. Studijní materiály poskytujeme na začátku intenzivního kurzu zdarma.

 

učebna angličtiny

 

Pro studenty, kterým naopak vyhovuje dlouhodobé studium jsme připravili čtvrtletní kurzy angličtiny. Používáme české učebnice, které vysvětlují gramatiku z pohledu českého studenta a poskytují velký prostor pro cvičení, čtení a náslech. Učíme v malých skupinkách, což lektorům umožňuje individuální přístup ke každému z našich studentů.
Dále v naší nabídce najdete kurzy obchodní angličtiny, kurzy pro seniory, letní kurzy angličtiny, individuální studium angličtiny… a mnoho dalších.