Společnost Gambero s.r.o. je tradičním výrobcem a prodejcem školního nábytku v České republice. Zabývá se výrobou školních skříní, lavic, židlí, zkrátka veškerého školního nábytku. Gambero je odborník na moderní vybavení každé třídy. Neměla by zde chybět skříň na školní potřeby žáčků a studentů, lavice barevně sladěné s židlemi, které odlehčují trochu komisní dojem ze třídy a snaží se, aby se děti ve třídě cítily dobře. V neposlední řadě je ve třídě zapotřebí také katedra pro kantora či kantorku, i když bez ní by se děti jistě obešly.

Jak zvolit správný školní nábytek? Především podle určení třídy. Trochu jiný nábytek bude zapotřebí do běžné třídy a odlišný zase do prostoru určeného pro výtvarnou výchovu. Na Gambero.cz si můžete prohlédnout, jaké možnosti školního nábytku jsou vám k dispozici. Nabízíme široký sortiment školních skříní. Můžete vybírat skříně uzavíratelné, otevřené regály nebo také kombinované školní skříně. Můžete zvolit také skříň s plastovými kontejnery. Ty jsou vhodné pro ukládání drobnějších předmětů nebo výkresů každého školáka.

Školní lavice mohou být pevné nebo nastavitelné. Zvolte si sami, zda budou lavice prosté nebo s úložným prostorem pod vrchní deskou. Zbývají už jen židle. Školní židle jsou na www.gambero.cz k dostání pevné nebo též nastavitelné. Stačí zvolit barvu, která se vám bude hodit k lavicím a máte po starostech. Nakupujte školní nábytek u společnosti Gambero s.r.o. a spolehněte se na maximální kvalitu.