Hliníkové disky v porovnání z obyčejnými dávají autu opravdu dobrý vzhled a mají i lepší jízdní a fyzikální vlastnosti. Před tím byly rozšířeny najme pro tuning, ale v poslední době staly velmi rozšířeným artiklem i mezi běžnými motoristy. Zatímco v minulosti byly hliníkové disky spíše doménou dražších aut, dnes jejich klesající cena a široká nabídka rozměrů a typů, umožňuje široké motoristické veřejnosti si zkrášlit své autíčko.

Disky jsou vyráběny ve všetkých průměrech a velikostech, aby se daly použít pro každé auto. Při koupi hliníkových disků je dobré mít u sebe technický průkaz vozidla, kde najdete optimální průměr disků, které potřebujete. Cena hliníkových disků stále klesá, ale i tak je vyšší než u litinových disků. Vyšší cena je však kompenzována lepším vzhledem a vlastnostmi jako je například nižší hmotnost. Proto prodej a používání hliníkový disků stále roste.

Prodáváme pouze originální hliníkové disky od světoznámých renomovaných výrobců s nejpřísnější kontrolou kvality a certifikací. Většina své výrobky dodává i na trh do celé Evropské Unie, a proto mají alu kola vysokou kvalitu.