Každého potěší, když zvládne všechny své úkoly a povinnosti a může se potom v klidu věnovat zábavě. Bohužel pro mnohé z nás je to čím dál složitější. A tak se novým trendem stává odkládání nejrůznějších úkonů a méně urgentních záležitostí na později. Díky tomu ovšem vzrůstá šance, že na některé povinnosti v tom shonu zapomeneme. Následkem toho se potom stresujeme, protože nestíháme to, co bychom stíhat měli, a máme strach, že nestihneme ani úkoly budoucí díky ztrátě, kterou už teď máme. Mnoho lidí se tak stává permanentně vystresovanými, nedokážeme se soustředit už vůbec na nic a náš pracovní skluz se stále zvětšuje.

Ale takhle to přece být vůbec nemusí. Představte si, že existuje možnost všechno překonat a díky správné organizaci času a stanovení si žebříčku osobních priorit začít stíhat. Nebylo by to báječné? Představujeme vám audioknihu autora Martina Hájka Od nestíhání ke stíhání. V tomto kurzu se seznámíte s procesem, jak se od nestíhání dopracovat až ke stíhání. Audiokniha Od nestíhání ke stíhání poskytuje řadu koncepcí, modelů, nástrojů a technik, díky kterým se dozvíte co, jak, proč, kdy a kde dělat. Projdete řadou cvičení, které vám pomohou do každodenního života začlenit tyto techniky tak, abyste se naučili stíhat.

A kde můžete tento audiokurz sehnat? Nakupovat můžete na www.karavana-uspechu.eu. Naleznete zde také mnoho jiných audioknih a vzdělávacích programů pro každého. Inspirujte se, motivujte a vzdělávejte se!