Oblíbenou relaxací jsou víkendové wellnes pobyty. Tyto relaxační pobyty jsou aktivně stráveným časem při vašem odpočinku. Jedná se o fyzickou i psychickou relaxaci za pomocí různých masáží, relaxačních cvičení, cvičení ve vodě apod. Jendní z největších poskytovatelů wellnes pobytů v Beskydech je horský hotel Beskydy Soláň. Tento hotel se nachází v samotném srdci Beskyd, na horském hřebeni pod vrcholkem bájemi opředené hory Soláň. Horský hotel Soláň Beskydy je v provozu celoročně. Kromě nových zrekonstruovaných ubytovacích kapacit nabízí také velké společenské možnosti, výbornou kuchyni a také již zmíněné wellness pobyty. Ty jsou obzvláště oblíbenou aktivitou hotelu. Wellness pobyty jsou nejčastěji víkendové, ty jsou nejoblíbenější.

 

Wellness Beskydy

 

V letním období nabízí hotel Soláň Beskydy delší wellness pobyty a to sedmi denní a 10 denní. V rámci těchto pobytů je mnoho dalších sportovních aktivit, jako jsou turistické výšlapy, jízda na kole nebo různé společenské aktivity, jako jsou kocerty, autorská čtení apod. O oblíbenosti těchto wellness pobytů svědčí každoroční nárůst zájmu o tyto oaktivity. během letní prázdnin bývají kapacity hotelu plně vytížené.


Díky svým kavlitám nese horský hotel Beskydy označení ubytování Beskydy. Je to regionální známka kvalitního ubytování. Tímto označení se zatím může pochlubit pouze deset podobných ubytovacích zařízení v Beskydech.
Věříme, že s nabídkou služeb a jejich kvalitou budete spokojeni.