Chtěl jsem si koupit nový mobilní telefon. Před Vánoci jsem si ho nemohl dovolit a doufal jsem, že novoroční výprodeje by mohly být příznivé. Bohužel ani s povánočními slevami jsem na něj stále nedosáhl. Jak jsem tak brouzdal na internetu, objevil jsem zajímavé stránky Chcesvyhrat.cz.

Chcesvyhrat.cz je internetový soutěžní portál plný zajímavých výher. Princip je jednoduchý. Stačí si vybrat cenu, kterou byste rádi vyhráli, a potom se zúčastnit soutěže. Jak? V detailu každého produktu naleznete vedle podrobných technických parametrů také informace o tom, jak soutěžit. Na portálu Chcesvyhrat.cz soutěžíte pomocí SMS. Vyberete si zboží, které vás zajímá, a posíláte SMS podle pokynů v detailu vybraného produktu. Jakmile pošlete soutěžní SMS, obdržíte obratem odpověď, ve které se dozvíte, zda vaše SMS vyhrála, kolikátá byla v pořadí a kolik jich ještě zbývá poslat, abyste vyhráli.

Tento způsob nákupu mě zaujal. Podíval jsem se do nabídky a zalíbil se mi na první pohled jeden z mobilních telefonů. Poslal jsem SMS podle pokynů a čekal na odpověď. Nevyhrál jsem, zkusil jsem štěstí ještě několikrát a vyšlo to! Zaplatil jsem sice za soutěžní SMS, ale telefon jsem získal celkem za desetinu jeho ceny. Navíc člověk při nákupu zažije trochu adrenalinu, takže ho nákupy mnohem víc baví. Vyzkoušejte i vy služby soutěžního portálu Chcesvyhrat.cz a vyhrajte některou z lákavých cen.