Proč jsou noční košilky tak důležité?

Experti nedoporučují, spát v noci jen tak. Lidské tělo během spánku vyloučí cca půl litru tekutiny. Bez by noční košilky pot skončil v matraci. Nedovolte, aby se spaním v Evině rouše Vaše voňavé hnízdečko lásky časem proměnilo ve smrdutý brloh!

 

Noční košilky se vyvinuly z dlouhé spodní košile nošené přes den. Od té doby ale uplynulo spoustu času. Dnes je noční košilka součástí šatníku každé moderní ženy.

Jak vybírat noční košilky

Jednu třetinu života strávíme ve spánku. Ještě delší čas strávíme v nočních košilkách a pyžamech. Toto oblečení je určené pro hodiny odpočinku a relaxace. Je tedy nutné se zamyslet, v čem strávíte tak vzácný čas. Košilky do naší nabídky pečlivě vybíráme. Volíme příjemné a prodyšné materiály.

 

Chcete mít lechtivější, průsvitné, krajkové pyžámko, s kterým potěšíte sebe i svého partnera? Tak to jste na správném místě! Není nic krásnějšího, než žena nosící pohodlné, kvalitní . Nabízíme Vám noční košilky různých délek, atraktivních střihů, kombinujících nejoblíbenější materiály. K některým košilkám dodáváme kalhotky zdarma. Soupravy s noční košilkou jsou oblíbeným dárkem se sázkou na jistotu.

Noční košilkou neodměníte jen sebe

Noční košilky neslouží jek ke spánku, ale i pro potěšení partnerů. Každou ženu vždy potěší, když je svým milým obdivována a ujišťována že je stále přitažlivá!