Reklama, reklama, reklama! Základem úspěšného podnikání je hned vedle kvalitního zboží či služeb dobře promyšlená marketingová strategie a podpora prodeje ze stany reklamy. Na každého podnikatele se ze všech stran valí konkurence. Reklama je proto neoddiskutovatelnou součástí podnikání. Pokud nezískáte zákazníka vy, udělá to někdo jiný.

Jak by se vám líbilo, kdyby nové klienty hledal někdo za vás a dával vám už přímo kontakty na ty, kteří poptávají konkrétní zboží či služby? Dnes je to možné! Existují internetové portály, které sdružují poptávky klientů, které potom předávají firmám k vyřízení. To vám podstatně šetří čas i náklady na další reklamu!

Podnikáte-li v oboru stavebnictví, obraťte se na internetový poptávkový portál NiceOne.cz. Princip je zcela jednoduchý. Jakýkoliv běžný uživatel internetu si na www.niceone.cz může zadat poptávku. Může poptávat stavební práce či dodávku materiálu. Podle orientačního cenového odhadu a podle lokality je předem ověřený kontakt na poptávajícího předán příslušným stavebním společnostem, které se požadovanou problematikou daného objemu v žádané lokalitě zabývají.

Výhodou je, že poptávka je předána maximálně deseti stavebním společnostem najednou. To dává šanci každé firmě zakázku od poptávajícího získat. Co pro to musíte udělat? Stačí zaregistrovat vaši firmu na stavebním poptávkovém portálu NiceOne.cz. Jako bonus si zde můžete vytvořit firemní profil, který vás na NiceOne bude prezentovat. Jeho součástí je také fotogalerie, kam můžete umístit ukázky vámi zpracovaných zakázek. Prezentujte se na NiceOne.cz a šetřete váš čas.