20. dubna 2012 – HAVAJSKÉ OSTROVY

Navštívili jste již řadu jazykových kurzů či jste se zúčastnili rozličných jazykových pobytů, ale nemělo to pro Vás požadovaný efekt? Jazykový pobyt pořádaný v překrásném prostředí Havaje má nastaveny parametry zcela jinak a splní všechna Vaše očekávání.

Jazykový pobyt v ráji

Pobyt na Havaji nabízí profesionální prostředí a kvalitní zázemí pro výuku angličtiny pro začátečníky i pro zájemce o odbornou angličtinu. Chcete-li získat Cambridge certifikáty FCE/CAE/CPE, nabízí se Vám jedinečná možnost. Díky zkušeným lektorům pro Vás bude kurz angličtiny jako procházka růžovým sadem. Exotický ostrov, slunečné počasí po celý rok a spousta zajímavých doprovodných aktivit sportovního i kulturního zaměření Vám výuku nejen zpříjemní, ale i usnadní.

Jazykové pobyty na Hawaii

Angličtina na Havaji je vyučována na naší partnerské škole a stane se pro Vás opravdu nezapomenutelným zážitkem. Při výuce se snadno uvolníte, budete se cítit pohodlně a zároveň nepocítíte absenci plně profesionálního prostředí. Pobyt na Havaji v rámci výuky angličtiny je zkrátka úplně jiný, než na co jste byli doposud zvyklí z běžných jazykových pobytů či kurzů. Můžete se těšit na jedinečnost prostředí, zkušené lektory s vysokoškolským vzděláním a praxí, zcela individuální přístup a velký výběr volnočasových aktivit.

Příležitost pro milovníky cestování

Jazykový pobyt je obohacen také o fakultativními výlety po Havaji. Milovníci cestování tak mají možnost poznat krásy Havajských ostrovů takřka ze všech stran. Poznejte krásné pláže, bohatou faunu a flóru, ochutnejte místní speciality nebo si vyzkoušejte některý z adrenalinových sportů. Co takhle surfování na vlnách oceánu? Havajské pláže jsou rájem pro surfaře z celého světa a nyní máte příležitost pokořit nejednu vlnu i Vy. Angličtina na Havaji či angličtina v USA za tyto zážitky rozhodně stojí!

Autor: Linda Kalašová