Hlavním produktem služeb, které poskytujeme našich zákazníkům, je možnost uplatnění náhradního plnění a díky tomu snížení nákladů na personální provoz. Firma TRE MAS disponuje kvalitní technologickou výbavou a spolupracuje s předními tuzemskými i zahraničními výrobci, a tak je schopna vyrábět i velmi atypické výrobky dle požadavků zákazníka.

 

Do portfolia našich služeb patří výroba obalů z PE, výroba obalů z PP, kompletace výrobků, papírové obaly, lepenkové krabice, náhradní plnění, výroba kartonové krabice, ochranné rohy, bublinková folie, cartonplast a další.

Provozujeme chráněné dílny

Firma TRE MAS vybudovala za účelem integrace zdravotně znevýhodněných spoluobčanů na trh práce chráněné dílny v Kaplici a Mladé Vožici. Lidé v chráněných dílnách jsou schopni nejen samotné výroby, ale také ve velmi rychlém čase kompletace výrobků pro průmyslovou výrobu. V chráněných dílnách v Kaplici a Mladé Vožici jsme schopni provádět rovněž kompletaci reklamních materiálů.

 

Známe nejnovější trendy výroby obalů

Chcete-li se odlišit od konkurence, využijte našich dlouholetých znalostí z oboru. Firma TRE MAS sleduje aktuální vývoj nových obalových materiálů a svým zákazníkům nabízí vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Dokážeme pro Váš nový výrobek zpracovat návrh obalu naprosto jedinečným způsobem, a zároveň splnit přísná kritéria pro modernost, schopnost udržet zboží neporušené a chráněné před přírodními vlivy.

Pokud máte o naše služby zájem, neváhejte nás kontaktovat.