Potřebujete svým zákazníkům doručit rozměrný materiál? Pak je na čase obrátit se na společnost Bomar Spedice. Zabýváme se přepravou velkých nákladů, které nesplňují limity na maximální rozměry či hmotnost vámi dostupných prostředků. Spolehněte se na nás.


Nadrozměrná přeprava vyžaduje spoustu povolení a může přinést množství komplikací. Proto se do ní nepouštějte na vlastní pěst. Kontaktujte nás a my se postaráme o veškerá povolení. Díky tomu nemusíte zjišťovat pravidla pro převoz v jednotlivých evropských zemích, která se můžou často značně lišit.


Využijte naší služby nadrozměrné přepravy. Jediné o co se musíte starat, je příprava materiálu k naložení. Náklad naložíme přímo u vás a doručíme jej na vámi požadované místo. Naši zkušení pracovníci se postarají o veškerá povolení. Pomohou vám s výběrem nejlepšího vozu a navrhnou ideální cestu. V případě potřeby se postaráme i o zajištění doprovodných vozidel.


Obraťte se na služby naší spedice. Kontaktujte nás telefonicky či písemně. Jediné co potřebujeme, je specifikace parametrů a vlastností vaší zásilky. O vše ostatní se již postaráme my. Vypracujeme vám nabídku, vytvořenou přímo na míru vašim požadavkům a potřebám. Vsaďte na profesionály v oboru, obraťte se na Bomar Spedice.